Šī vietne izmanto cookies datu uzglabāšanai. Turpinot izmantot vietni, Jūs piekrītat darbam ar šiem failiem.
Pieņemt
 

Būvniecība no jūras konteineriem

Būvniecība no konteineriem
Arhitektūra un būvniecība no jūras sauszemes konteineriem kļūst arvien pieprasītāka un populārāka dažādās valstīs.

Jūras konteiners ir ērta kravas tara, taču tas ir arī gatavs modulis, uz kura bāzes var uzbūvēt praktiskus un lētus objektus.

Vēl pavisam nesen mēs domājām, ka jūras konteineri ir piemēroti tikai pagaidu noliktavu platību, pārvietojamo veikalu un būvizstrādājumu ierīkošanai, bet šodien no jūras konteineriem tiek izveidotas dzīvojamās mājas pastāvīgai dzīvošanai, sadzīves, administratīvās būves, izstāžu kompleksi, tirdzniecības centri, biroju ēkas.

Standartizēti metāla taras izmēri, ērtā forma un izturība ļauj izveidot divu - un pat trīsstāvu konstrukcijas, īstenojot dzīvē oriģinālus arhitektūras risinājumus.
Jūras konteineru būvniecības plusi
Konteineru ēku priekšrocības salīdzinot ar kapitālām ēkām:
 • Montāžas ātrums
  Jūras konteiners ir rūpnīcas gatavības līmenī, kas no blokveida konteineriem ļauj ātri būvēt gatavās ēkas;
 • Jebkuru arhitektūras ieceru realizācija
  Moduļus savā starpā var savienot pa garajām un īsajām sienām, apvienot vienotā kompleksā ar nojumēm, novietot vienu uz otra. Ja nepieciešams, liekos blokus var noņemt vai, tieši otrādi - pievienot jaunus;
 • Uzstādīšana grūti pieejamā apvidū
  Iespēja būvēt ēkas vietās ar sarežģītu reljefu, lielu slīpumu, šauros apstākļos, rajonos ar augstu seismisko aktivitāti;
 • Mobilitāte
  Iespēja pārvietot uz jaunu vietu;
 • Cena
  Zemāka celtniecības izmaksas salīdzinājumā ar kapitālo ēku celtniecību;
 • Vienkāršota noformēšanas procedūra
  Atkarībā no projekta iespējams izvairīties no nepieciešamības saņemt būvniecības atļauju;
 • Vieglā tipa pamati
  Iespēja izmantot vieglā tipa pamatus, kuru ierīkošanai nav nepieciešamas būtiskas finansiālas izmaksas – lentveida, pāļu, stabiņu;
 • Savietojamība ar citām būvēm
  Organiska savienošana ar būvēm, kas izgatavotas no citiem materiāliem;
 • Montāžas darbu veikšana jebkurā gadalaikā
Konteineri ir izturīgi pret zemām temperatūrām un citiem nelabvēlīgiem laika apstākļiem, tāpēc konteineru būvniecības tehnoloģija neaprobežojas ar noteiktiem klimatiskajiem apstākļiem.

Ja tiek nodrošināti apstākļi ar efektīvām siltumizolācijas un apkures sistēmu ierīcēm, blokveida konteineru ēkas, var ekspluatēt praktiski jebkuros platuma grādos.
Jūras konteineru būvniecības mīnusi
 • Transporta izdevumi konteineru piegādei būvniecības vietā;
 • Nepieciešamība veikt efektīvu pretkorozijas apstrādi;
 • Nepieciešamība iesaistīt celšanas būvtehniku montāžas darbu veikšanai;
 • Nedrīkst taupīt uz siltināšanu un visu nepieciešamo inženierkomunikāciju ierīkošanu, pārbūvējot konteinerus par mājām, kas paredzētas lietot visu cauru gadu.
Risinājumi, ko mēs piedāvājam:
Dzīvojamo objektu būvniecība no konteineriem
Austrumeiropā konteineri arvien biežāk tiek izmantoti vasarnīcu, viesu namiņu un pat ārpus pilsētas pastāvīgās uzturēšanās māju būvniecībā. Bet Rietumeiropā un ASV konteineri bieži tiek izmantoti budžeta mājokļu būvniecībā studentiem un jaunajām ģimenēm.

Metālisko moduļu siltināšanai visbiežāk lieto poliuretāna putas (PPU) vai ekstrudēto putu polistirolu (EPS) plātnēs. Efektīva kombinētā metode, kurā uz sienām montē plātnes EPS, bet pēc tam uz tām uzklāj PPU.

Šādu ēku ārējai apdarei bieži izmanto oderējuma apdari, bet iekšējai – ģipša kartona loksnes. Iespējami arī citi varianti.

Papildus tiek piedāvāti jumta un inženierkomunikāciju ierīkošanas pakalpojumi – apkures, elektroapgādes, autonomās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas – atkarībā no ēkas mērķa.
Iekšējā apdare
Ārējā apdare
Birojs no konteineriem
Mūsdienās liela popularitāte ir birojiem no konteineriem, uzņēmums var novietot biroju uz pagaidu vai pastāvīgiem pamatiem izvietojoties stratēģiski svarīgā vietā. Tūrisma vietā, vietā ar lielu kustības noslogojumu vai otrādi vietā, kur kapitālceltniecība nav iespējama. Galvenais, ka šādu projektu var viegli iekonservēt un pārvest uz citu lokāciju.
Moduļu biroji var pieslēgties centralizētām ūdensapgādes sistēmām, ūdens novadīšanai, elektrobarošanai, bet var būt pilnīgi autonomi.

Kvalitatīva siltumizolācija kompleksā ar apkures un ventilācijas sistēmām nodrošina iespēju izveidot komfortablu mikroklimatu telpās jebkurā gada laikā.
Citi komerciāli projekti maziem un vidējiem uzņēmumiem
Ja aizdomājaties par privātu darbību, pievērsiet uzmanību praktiskiem un funkcionāliem projektiem uz jūras konteineru bāzes – šādus risinājumus izmanto simtiem mazo un vidējo uzņēmumu visā Eiropā. Kādus projektus iespējams īstenot?
 • Mazumtirdzniecības punkti, nelieli veikali, kioski vai konceptuāli showroom;
 • Sporta inventāra, velosipēdu, skuteru vai citu preču nomas punkti aktīvajai atpūtai;
 • Pārvietojamas vai stacionāras laboratorijas, ko izmanto naftas produktu, būvmaisījumu, šķīdumu un citu stratēģiski svarīgu materiālu kvalitātes noteikšanai;
 • Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi – bāri, kafejnīcas, restorāni. Gada siltajā laikā uz jumta var ierīkot vasaras terasi, bet ziemai visas iekārtas nolikt telpā;
 • Apsardzes posteņi, administratīvās saimniecības ēkas;
 • Autoservisi, mazgāšanas un riepu montāžas darbnīcas;
 • Nelielas tehnikas - velosipēdu, mopēdu, skuteru, kvadraciklu remonta darbnīcas.
Kādu konteineru izvēlēties būvniecībai
Būvniecībai no konteineriem visbiežāk izmanto 20 pēdu (6 metru), 40 pēdu (12 metru) un 45 pēdu (13 metru) konteinerus, tādu standarta tipa konteineru augstums un platums ir 2.4. un 2.35 metri, ir arī palielināta tilpuma konteineri augstāki un platāki, mēs piedāvāsim jums visus variantus.

Ar vienu konteineru būs pietiekami, lai izveidotu mazu darbnīcu, kafejnīcu vai noliktavas telpu. No diviem, trim un vairāk konteineriem var uzbūvēt vasaras māju, komercobjektu un daudz ko citu.
Mēs piedāvājam jums ierasties pie mums uz tasi kafijas, lai apspriestu jūsu ideju, jo katrs atsevišķs objekts ir individuāls, vērtība būs atkarīga no laukuma, sarežģītības, kā arī projekta lokācijas.
Reģistrācijas numurs: 40203131241
Ofisa adrese: Parker's, Krisjana Valdemara 41A-2, Rīga, LV-1010, Latvija
Juridiskā adrese: Antonijas iela 17A-5, LV-1010, Riga, Latvia
Uz augšu
Izvēlne
Mūsu pakalpojumi
Papildu
Conway Container Solutions SIA
© Conway Container Solutions SIA. Visas tiesības ir aizsargātas
Aizpildiet veidlapu, un mēs sazināsimies ar jums 5 minūšu laikā.
Vai ir palikuši jautājumi?
Tālrunis
Pasts